tır oyunları friv trt çoçuk oyunları Among Us Oyna brawl stars oyna kız oyunları

Hızlı Havale İşlemleri İçin Dobrabet

Ülkemizdeki yasalar, yurt dışı merkezli bahis sitelerinin rahatlıkla hizmet vermesini engeller. Bu nedenle Dobrabet’un başını çektiği bu siteler, güncel giriş adreslerini değiştirmek zorundadır. Bilgi ve Teknoloji Kurumu’nun çalışmaları, siteleri bu uygulamayı yapmaya zorunlu kılıyor. Para yatırma işlemleri için de aynı uygulamalar geçerlidir. Bankalar tarafından yapılan işlemler, hem yavaş hem de gereksiz bir süre de gerçekleşir.

Hız ve dinamizm için aracı platformlar kullanılır. Papara, Envoy, ecoPayz, AstroPay, Pay Kasa, Pay Giga gibi uygulamaları kullanarak hızlı para yatırma işlemi yapabilirsiniz. Uygulamadan siteye para aktarırken, site tarafından herhangi bir ücret alınmaz. Banka hesabınızdan bu uygulamalara para yatırılırken ortalama 3 ile 5 TL arasında bir ücret alınır.

Para Çekme İşlemleri

Dobrabet, para çekme işlemleri için de aracı uygulamaları kullanılır. Kasanızdaki tutarı çekmek için anında para çekme işlemini yapabilirsiniz. Tutar belirlendikten sonra en geç 48 saat içerisinde para hesabınıza yatmaktadır. Çekmek istediğiniz tutar, herhangi bir kesinti yapılmadan uygulama hesabınıza anında aktarılır.